+370 655 05109 pagalba@91.lt
Select Page

E.SYBOX V220-240 SIURBLIO

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Domina šis vandens tiekimo siurblys? Aplankykite www.osmosas.lt

Įvadas

Gerbiamas kliente!

Patentuota slėgio kėlimo sistema, unikali savo kategorijoje, pasižyminti dideliu našumu, efektyviu, kompaktišku, paprastumu, džiuginanti ir montuotoją ir galutinį vartotoją. Kai “E.SYBOX MINI” yra vandens tiekimo ir slėgio didinimo sprendimas mažuose būstuose, “E.SYBOX” siūlo tokius pat privalumus kolektyvinėse gyvenamosiose patalpose, didesniuose namuose su laistymo, baseino įrangomis, viešbučiuose, kotedžų blokuose ir pan. Bevieliu ryšiu galima sujungti į grupę iki 4 vnt. “E.SYBOX” siurblių ir taip padidinti darbinį diapazoną.

Prieš naudojant, rekomenduojame susipažinti su naudojimo, montavimo ir saugaus darbo instrukcijomis.

Instrukcijos

SIURBLIO PARINKIMAS

VAIZDINĖ INSTRUKCIJA

Instrukcija pateikta pdf. faile.

Norėdami perskaityti visą instrukciją naudokite puslapių vertimo mygtukus - rodykles . Kuriame dokumento puslapyje esate matysite taip: pvz.: Page 12 / 28 (reiškia, kad esate dvyliktąjame puslapyje iš 28, sudarančių dokumentą, puslapių).

Norėdami padidinti ar sumažinti rodomą tektstą, naudokite rodykles . Kokio dydžio dokumentas atvaizduojamas matysite taip: pvz. Zoom 90%.

Simbolis  leidžia .pdf failą atidaryti naujame naršyklės lange ir atsisiųsti į savo kompiuterį.

Paspaudus simbolį .pdf failas bus išskleistas per visą ekraną. Norėdami grįžti į įprastą atvaizdavimo režimą spauskite ESC (klaviatūroje).

RAŠYKITE MUMS

info@h2oras.lt

UAB H2Oras

P. Višinskio g. 102, LT-44151 Kaunas, Lietuva

SKAMBINKITE

TEL. +370 655 05109

MONTUOTOJO UŽSAKYMAS

TEL. +370 655 05109

PASTEBĖJOTE KLAIDŲ?