+370 655 05109 pagalba@91.lt
Select Page

VANDENS DISTILIATORIAUS MEGAHOME 316

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

MH943TWS-SW, MH943SWS-SW, MH943SBS-SW serijoms

Domina šis prietaisas? Aplankykite www.distiliatorius.lt

Įvadas

Gerbiamas kliente!

Dėkojame, kad įsigijote Megahome distiliatorių. Prieš naudodami distiliatorių, atidžiai perskaitykite šį vadovą. Tinkamas naudojimas ir priežiūra gali sumažinti distiliatoriaus gedimų tikimybę ir prailginti jo naudojimo laiką. Tikimės, kad jums patiks “Megahome” distiliatorius.

Instrukcija

Instrukcija pateikta pdf. faile.

Norėdami perskaityti visą instrukciją naudokite puslapių vertimo mygtukus – rodykles . Kuriame dokumento puslapyje esate matysite taip: pvz.: Page 12 / 28 (reiškia, kad esate dvyliktąjame puslapyje iš 28, sudarančių dokumentą, puslapių).

Norėdami padidinti ar sumažinti rodomą tektstą, naudokite rodykles . Kokio dydžio dokumentas atvaizduojamas matysite taip: pvz. Zoom 90%.

ELEKTROS PREKIŲ UTILIZACIJA

Ant produkto arba jo pakuotės esantis simbolis nurodo, kad įrenginys neturėtų būti išmestas su įprastomis buitinėmis atliekomis. Įrenginys turėtų būti perduotas į elektros ir elektroninės įrangos atliekų perdirbimo surinkimo centrą. Išmesdami įrenginį teisingai galėsite išvengti bet kokių neigiamų pasekmių ir poveikio aplinkai ir žmonių sveikatai, kuris gali atsirasti, jei gaminys išmetamas netinkamai. Prireikus išsamios informacijos apie įrenginio šalinimą ir perdirbimą, kreipkitės į atitinkamas savivaldybių institucijas, atsakingas už atliekų tvarkymą, atliekų tvarkymo paslaugų įmones, arba parduotuvę, kurioje pirkote įrenginį.

NURODYMAI, KAIP IŠMESTI PANAUDOTAS PAKAVIMO MEDŽIAGAS

Išmeskite pakavimo medžiagas į tam skirtą atliekų išmetimo vietą.

PASTABA

Garantija taikoma tik pagrindiniam įrenginio blokui, laidams, indams garantija nėra taikoma.

RAŠYKITE MUMS

info@h2oras.lt

UAB H2Oras

P. Višinskio g. 102, LT-44151 Kaunas, Lietuva

SKAMBINKITE

TEL. +370 655 05109

MONTUOTOJO UŽSAKYMAS

TEL. +370 655 05109

PASTEBĖJOTE KLAIDŲ?