+370 655 05109 pagalba@91.lt
Select Page
Print Friendly, PDF & Email

VANDENS DISTILIATORIAUS WATERLOVERS MKII

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Domina šis distiliatorius? Aplankykite www.distiliatorius.lt

BENDROS SAUGOS INSTRUKCIJOS

Prieš pradėdami naudoti įrenginį, atidžiai perskaitykite visas pateiktas instrukcijas ir laikykitės saugos taisyklių, susijusių su įrenginio montavimu ir valdymu. Turite klausimų? Susisiekite su platintoju ar pardavėju. Vadovaudamiesi instrukcijomis, užtikrinsite saugų ir optimalų įrenginio naudojimą. Tiksliai atlikite visus veiksmus, kitaip rizikuojate sugadinti įrenginį arba jis gali netinkamai veikti. Nesilaikant toliau pateiktų nurodymų, gali būti padaryta žala įrenginiui ir/ar sveikatai.

 • Šis įrenginys veikia pagal šiame vadove aprašytas instrukcijas. Jis nėra suprojektuotas taip, kad veiktų ne pagal išvardintas specifikacijas, ir bet koks perdaryti įrenginį gali jį sugadinti.

 • Šis įrenginys nėra žaislas, jis turi būti nepasiekiamas mažiems vaikams.

 • Šis įrenginys neskirtas naudoti asmenims, turintiems fizinių, nervų sistemos ar psichikos sutrikimų ar stokojantiems patirties ir žinių, išskyrus atvejus, kai tokie asmenys yra prižiūrimi arba atliekamas jų instruktažas dėl prietaiso naudojimo, jį atlieka atsakingas už jų saugumą asmuo.

 • Jei įrenginį reikia taisyti, susisiekite su vietiniu techninės priežiūros specialistu arba pardavimo atstovu.

 • Neardykite, neatidarykite ir nemodifikuokite šio įrenginio. Pažeidus įrenginį, jis gali sugesti, todėl garantija nebegalios.

 • Gamintojas, platintojas ar pardavėjas neatsako už žalą, atsiradusią dėl netinkamos priežiūros ar naudojimo.

 • Neuždenkite įrenginio, kai jis veikia, nes tai užkirs kelią tinkamam šilumos išsiskyrimui, dėl to jis gali sugesti ar tapti gaisro priežastimi.

 • Venkite kontakto su agresyviomis medžiagomis.

 • Jokiu būdu nepanadrinkite įrenginio į vandenį ar kitus skysčius.

 • Įrenginys ir maitinimo laidas turi būti saugomi taip, kad būtų išvengta aukštų temperatūrų, tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės poveikio.

 • Saugokite įrenginį nuo smūgių.

 • Nepalikite veikiančio įrenginio be priežiūros! Jeigu nenaudojate prietaiso, visuomet jį išjunkite.

 • Prieš prijungdami įrenginį prie elektros tiekimo, įsitikinkite, kad maitinimo šaltinis yra tinkamas. Neteisinga įtampa gali sugadinti įrenginį ir (arba) sukelti gaisrą.

 • Nenaudokite įrenginio, jei jis sugędo ar pažeistas maitinimo laidas. Sugadintas maitinimo laidas gali sukelti elektros smūgį ar gaisrą. Jei pažeistas maitinimo laidas, atjunkite ir nedelsdami nutraukite naudojimą.

 • Kabantys laidai gali tapti nelaimingų atsitikimų priežastimi. Rekomenduojama statyti įrenginį ant darbinio paviršiaus kiek įmanoma toliau nuo stalo/darbinio paviršiaus krašto.

 • Naudokite tik tuos priedus, kuriuos nurodo gamintojas.

 • Gamintojas, platintojas ar pardavėjas neatsako už žalą, atsiradusią dėl netinkamo montavimo, priežiūros ar naudojimo.

  ATSARGIAI
  Neardykite, neatidarykite ir nemodifikuokite šio įrenginio. Pažeidus prietaisą, jis gali sugesti, todėl garantija nebegalios.

 

Įvadas

Gerbiamas kliente!

Sveikiname įsigijus “Waterlovers” distiliatorių MKII, dabar galėsite gaminti švarų vandenį patogiai įsitaisę savo namuose. “Waterlovers” distiliatorius MKII sukurtas kasdieniam naudojimui namų ūkyje, tačiau jis taip pat puikiai tinka ligoninėms ir odontologinėms įstaigoms, kur reikalingas švarus vanduo, taip pat puikiai tinka keliaujant į vietoves, kur vanduo gali būti užterštas.Tikimės, kad jums patiks jūsų naujasis vandens distiliatorius, ir tikime, kad jis daugelį metų užtikrins geresnę naudą sveikatai ir patikimą vandens valymo būdą.​

Specifikacijos

Specifikacijos
ModelisMKII Waterlovers
Medžiagos
IšorėPolikarbonatas
Vidinis rezervuaras304 klasės nerūdijantis plienas
Rezervuaro dangčio vidus304 klasės nerūdijantis plienas
Vidiniai kondensatorius vamzdeliai304 klasės nerūdijantis plienas
Filtro dėklasNerūdijantis plienas
Šildymo elementasAukštos klasės aliuminis (neturi kontakto su vandeniu)
Vandens surinkimo indas2,5 L. Borosilikatinis stiklas
Matmenys348 (L) x 247 (W) x 354 (H) mm
Svoris5,2 kg
Distiliavimo našumas Maždaug 2,8 litrai per 180 minučių
Įtampa 240 V - 50 Hz / 110 V -60 Hz
VataiLėta pradžia, po 30 s. greitas užvirinimas
- 500-800 W besikeičiantis

Savybės

Boil-Dry technologija

Mūsų pažangi “Smart” technologija apsaugo rezervuaro dugną nuo prdegimo ir per didelio kalkių susidarymo, nes išsijungia prieš išdžiūvant ir palieka apie 100 ml vandens; tai padeda prailginti rezervuaro tarnavimo laiką ir sumažina valymo dažnumą bei laiką.

Energijos taupymo technologija

Išmaniosios technologijos jutiklis nustato kambario temperatūrą ir pritaiko konservatyvų 500-750W energijos poreikio režimą, taip taupydamas elektros energiją. Įrenginyje esančios “Smart Rapid Boil” technologios dėka, vandeniui pasiekus virimo temperatūrą, energijos suvartojimas apribojamas iki 600 W likusiam darbo laikui (ciklui).

Pažangūs apsauginiai jutikliai

Įrenginyje yra išmanių jutiklių, padedančių išvengti galimų pavojingų situacijų. Turime naują jutiklį rezervuaro viduje, kuris automatiškai sustabdo ciklą, kad įrenginys nevirtų sausas.Taip pat turime jutiklį, kuris apsaugo kondensatorių nuo perkaitimo, jei dėl netinkamo kambario vėdinimo, susidaro per daug karštų garų. Kitas jutiklis automatiškai išjungia įrenginį, jei atsitiktinai uždengiama kuri nors iš ventiliacijos angų (viršuje ir šone), kad būtų, taip išvengiama perkaitimo ir gaisro.

 

1. Išimkite virimo rezervuarą iš pagrindinio įrenginio ir atidarykite dangtį. Pripildykite talpą iki maksimalios linijos ir įsitikinkite, kad nesušlapinote ant pagrindo esančio pagrindo elektros lizdo. Sandariai uždarykite dangtį ir atsargiai įstumkite talpyklą į pagrindinį įrenginį, kol pajusite sujungimą.

2. Į pagrindinį įrenginį įdėkite stiklinį surinkimo ąsotį ir įsitikinkite, kad dangčio viršuje esanti anga yra tiesiai po nerūdijančio plieno snapeliu po filtro dėklu. Išimkite filtro dėklą ir patikrinkite, ar aktyvuotas kokosų anglies filtras yra įdėtas į vietą.

3. Vieną kartą paspauskite įjungimo mygtuką, išgirsite pyptelėjimą ir aparatas pradės greitai virinti vandenį.

4. Vanduo pasiekia virimo temperatūrą ir pradeda lašėti į surinkimo ąsotį.

5. Pilnas ciklas bus baigtas maždaug po 180 minučių ir prietaisas automatiškai išsijungs, palikdamas 100 ml vandens rezervuare, kad jį būtų galima lengvai išvalyti.

Baigę ciklą, prieš atidarydami dangtį, leiskite rezervuarui atvėsti bent 30 minučių.

Rekomenduojame pripildyti rezervuarą 10 mm žemiau MAX linijos per pirmąjį ciklą, kad būtų galima nustatyti tikslų pripildymo kiekį per kitus ciklus. Kad pitaikytumėte prie savo šalies klimato, stenkitės, kad būtų 30 mm nuo ąsočio viršaus.

Rekomenduojama išpilti distiliuotą vandenį po pirmųjų kelių ciklų. Kad prietaisas savaime išsivalytų, reikia 1-2 ciklų.

Po kiekvieno ciklo išplaukite ir nuvalykite vandens virimo rezervuarą.

Rekomenduojame kas kelias savaites naudoti distiliatoriaus valiklį, kad pilnai išvalytumėte.

Nurodymai, kaip išvalyti visas apnašas

1. Įpilkite karšto švaraus vandens, kad padengtumėte apnašų vietas, kartais valyti reikia tik aplink pagrindą arba galite pripildyti iki maksimalios linijos, kad pilnai išvalytumėte.

2. Įpilkite 2-4 arbatinius šaukštelius (kiekis priklauso nuo vandens ir susikaupusio apnašų kiekio) distiliatoriaus valiklio į rezervuarą ir maišykite, kol milteliai ištirps.

3. Leiskite tirpalui stovėti 1-4 valandas ir po to, išpylę vandenį, kad išplaukite vidų. Švelniai nuvalykite minkšta šluoste (nenaudokite abrazyvinių medžiagų, galinčių subraižyti paviršių).

Aktyvuotos kokoso anglies filtrai

Kai filtrus naudojate kasdien, rekomenduojame juos keisti bent kartą per 2-3 savaites. Tai priklauso nuo pradinės distiliavimui naudojamo vandens kokybės.

Po distiliavimo rezervuaro dangtį padėkite taip, kad garai būtų nukreipti nuo jūsų kūno.

Neleiskite vaikams naudotis įrenginiu, kai jis yra įjungtas arba kai jis dar karštas.

Geriausia distiliatorių naudoti gerai vėdinamoje patalpoje, kad aplinkoje būtų mažiau drėgmės.

Neprijunkite kelių elektros prietaisų prie vieno taško, kad išvengtumėte per didelės apkrovos.

Atjunkite pagrindinį maitinimo laidą, kai papildote vandenį, valote arba kai įrenginys nenaudojamas.

Nemirkykite jokių distiliatoriaus dalių vandenyje, išskyrus stiklinį ąsotį.

Nenuimkite dangčio, kol vanduo verda, nuimkite jį tik praėjus 20-30 minučių po distiliavimo pabaigos, kad išvengtumėte nudegimų.

Laikykite įrenginį atokiau nuo kitų šilumą skleidžiančių prietaisų.

Kad nesugadintumėte nerūdijančio plieno rezervuaro, jo nevalykite ir nebraižykite abrazyvinėmis medžiagomis. Pakanka švelniau išplauti ir nuvalyti.

Jei susikaupė teršalų, rekomenduojame naudoti natūralų citrusinių vaisių ir rūgščių valymo tirpalą, kad lengvai nuvalytumėte paviršių.

Jei maitinimo laidas pažeistas, jį turi pakeisti gamintojas, jo atstovas arba kvalifikuoti asmenys, kad išvengtumėte pavojaus.

Po distiliavimo rekomenduojame leisti distiliuotam vandeniui atvėsti prieš dedant į šaldytuvą.

Virš įrenginio palikite vietos (min. 30 cm), kad būtų pakankamas oro srautas.

Norėdami iš naujo įjungti įrenginį, atjunkite jį nuo elektros lizdo ir palaukite 2 minutes.

Po kiekvieno ciklo įrenginys pyptelės 3 kartus, o budėjimo režimo lemputė išsijungs po 30 minučių, jei jis nebus įjungtas dar kartą.

Norėdami iš naujo paleisti ciklą, du kartus paspauskite paleidimo mygtuką.

GARANTIJA

24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui

Įrenginys neturi specialių garantijos kortelių - garantiją įrodo įsigijimo dokumentas (kvitas arba sąskaita faktūra).

Esant paslėptiems gamyklos defektams, įrenginys bus suremontuotas arba pakeistas nauju, jei jo remontas neįmanomas arba neekonomiškas.

Pardavėjas garantuoja atsarginių dalių tiekimą mažiausiai penkerius metus nuo garantijos laikotarpio pabaigos.

Reikalauti garantinės priežiūros galima tik jei reikia keisti ar taisyti sugedusius komponentus. Garantiniu laikotarpiu atskleistų gedimų ir defektų taisymas nemokamo aptarnavimo centre bus atliktas per 14 dienų nuo įrenginio, kartu su nurodytais dokumentais, gavimo dienos.

Pardavėjas neatsako, jei įrenginys naudojamas netinkamai.

Garantija neapima nuostolių, atsiradusių naudojant ar nenaudojant įrenginį arba jo priedus.

Pardavėjas neatsako už jokią žalą sveikatai, atsiradusią naudojant ar nenaudojant įrenginį arba jo priedus.

Garantinis remontas neatliekamas jei įrenginys sugadinamas dėl netinkamos tiekiamo vandens kokybės.

Kad įrenginys tinkamai veiktų, turi būti užtikrinta, kad keičiamos įrenginio dalys, būtų reguliariai keičiamos.

 

GARANTIJA NETAIKOMA

Įprastam nusidėvėjimui.

Mechaniniams pažeidimams, atsiradusiems transportavimo, montavimo ir/ar netinkamo naudojimo metu.

Žalai atsiradusiai dėl netinkamų ekspoatavimo sąlygų (užšaldymo, laikymo šalia šilumos šaltinio, didelės drėgmės, pažeidimams atsiradusiems dėl aplinkos sąlygų ir/ar saulės spindulių).

Išorinių priežasčių padarytai žalai, force majeure, atsitiktiniams incidentams (gaisras, potvynis, elektros įtampos šuoliai, dulkėtumas, riaušės, vagystė ir kt.).

Garantija netaikoma, jei pažeidžiama įrenginio sandara arba atliekama kokia nors modifikavimo procedūra.

Garantija netaikoma, jei vartotojas nesilaiko naudojimo vadove pateiktų nurodymų.

 

NORINT PASINAUDOTI ŠIOS GARANTIJOS SUTEIKIAMOMIS TEISĖMIS BŪTINA PATEIKTI

- įrenginio pirkimo įrodymą (sąskaitos faktūros numerį arba užsakymo numerį);

- nurodyti defektą arba gedimą.

PASTABA

Garantija taikoma tik pagrindiniam įrenginio blokui, laidams, indams garantija nėra taikoma.

ELEKTROS PREKIŲ UTILIZACIJA

Ant produkto arba jo pakuotės esantis simbolis nurodo, kad įrenginys neturėtų būti išmestas su įprastomis buitinėmis atliekomis. Įrenginys turėtų būti perduotas į elektros ir elektroninės įrangos atliekų perdirbimo surinkimo centrą. Išmesdami įrenginį teisingai galėsite išvengti bet kokių neigiamų pasekmių ir poveikio aplinkai ir žmonių sveikatai, kuris gali atsirasti, jei gaminys išmetamas netinkamai. Prireikus išsamios informacijos apie įrenginio šalinimą ir perdirbimą, kreipkitės į atitinkamas savivaldybių institucijas, atsakingas už atliekų tvarkymą, atliekų tvarkymo paslaugų įmones, arba parduotuvę, kurioje pirkote įrenginį.

NURODYMAI, KAIP IŠMESTI PANAUDOTAS PAKAVIMO MEDŽIAGAS

Išmeskite pakavimo medžiagas į tam skirtą atliekų išmetimo vietą.

KILMĖS ŠALIS: Australija – Kinija

RAŠYKITE MUMS

info@h2oras.lt

UAB H2Oras

P. Višinskio g. 102, LT-44151 Kaunas, Lietuva

SKAMBINKITE

TEL. +370 655 05109

MONTUOTOJO UŽSAKYMAS

TEL. +370 655 05109

PASTEBĖJOTE KLAIDŲ?